Defne şampuan çeşitleri markaları fiyatları ve defne şampuan faydaları

Defne şampuan faydaları antiseptik özelliği ile bilinen defne şampuan saçın yanı sıra cilde etkisi vardır. Ama biz bu konumuzda saça olan yararlarından bahsedeceğiz.

Defne şampuan çeşitleri markaları fiyatları ve defne şampuan faydaları

Defne şampuan çeşitleri fiyatları faydaları

Defne otacı zeytinyağı şampuan

Saç derisinde olan sorunları etkili bir şekilde saç temizliğinizde başarılı sonuçlar vermektedir. Saçlarınız bu sayede canlı ve parlak olur. Fiyatı 15 tldir.

Fiyto defne şampuan fiyatı

Saç tellerinizi güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Saç derisinde mikropları ve mantaları anında temizler. Ürün fiyatı 13 tldir.

Mecitefendi defne saç şampuanı

Doğal ve canlı parlak saçlara sahip olmak için toz ve kiri saçlarınızda etkili sonuçlar oluşturmaktadır. Şampuan fiyatı 13 tldir.

Dfn garli defne zeytinyağlı saç şampuanı fiyatı

Defne özelliği sayesinde dezenfekte ile saçlarınızın hava almasını sağlamaktadır. Saç derisinde oluşan kaşıntıları anında çözer. Defne şampuan fiyatı 15 tldir.

Verda defne şampuan

PH seviyesinde ayarlayan aynı anda saçları başarılı sonuçlar vermektedir. Nem oranını düzenler. Hacimli ve parlak gözükmesi sağlar. 15 tl sağlanmaktadır.

Deflin bitkisel defne şampuan fiyatı

İçeresindeki vitamin kompleksleri bulunur. Saç tellerini güçlendirir ve dayanaklı hale getirir. Ucuz saç şampuanı fiyatı 10 tldir.

Hairmax bitkisel defne saç şampuanı fiyatı 

Saçlarınıza doğrudan kullandığınız da saçınızda yağı ve kiri temizler. Sirkelenme ve kepeklenmeyi önler. Bitkisel defne şampuan fiyatı 10 tldir. Bitkisel defne şampuan kullananların yorumlarını bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik