Muğla ortaca sarıgerme gittiniz mi

Sarıgerme nereye bağlı diye soracak olursanız. Muğla ilinin ortaca ilçesine bağlı 350 haneli bir tatil beldesidir.

Muğla ortaca sarıgerme gittiniz mi

Rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız gerçekten size tavsiyem ortaca sarıgerme tatil otelleri olur. Doğa harikası ve kafa dinleyeceğiniz tek tatil mekanlarından birisidir.

Sarıgerme ulaşım ister kara istersenız hava yolunu kullanabilirsiniz. Kara yolu yollar çok rahat ve sakin. Meyve bahçelerini görüp kaçamak meyve molası verebilirsiniz. Sarıgerme 13 km kadar uzaklıkta olan dalaman havaalanı bulunmaktadır.

Ben sizin yerinizde olsam araba ile sarıgermeye giderim. Yola mola verip piknik yaparsanız sakin bir temiz havada uyku uyur. Uyanır uyanmaz güzel bir semaver çayı demleyip yeşil manzaraya karşı içerseniz.

Dalaman dan sarıgermeye nasıl gidilir. Dalaman merkezi istikametinde geçtikten sonra dalaman park oteli sağ tarafa dönün. Fevziye köyü ve güzelyurt köyü geçip sarıgerme yol sapağına geldiğinde sola dönmeniz lazım. 5 dk içeresinde sarıgermede olacaksınız.

Sarıgerme otobüs ile ulaşım muğla merkez belli saatlerde otobüsler bulunur. İsterseniz Ortaca ilçesinden gidebilirsiniz. Sarıgerme tatile gidenlerin yorumlarını bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik