2016 yılında yurt dışına gidilecek tatil ülkeleri ve yurt dışında en güzel tatil ülkeleri

Evliya çelebi seyahat ederken bir bildiği vardır her zaman elbette. Sizde gezdiğiniz yerleri fotoğraf, video, ve bir anı defterine aktarın bir gün elbet belki kitap haline getirmek isterseniz.

2016 yılında yurt dışına gidilecek tatil ülkeleri ve yurt dışında en güzel tatil ülkeleri

Yazımıza biraz farklı bir giriş yaptık, asıl amacımız yurt dışı tatil ülkeleri nerelerdir bir kaç tane size örnek vereceğiz. Belki hiç birisine, belki de içlerinde gittiğiniz olmuştur.

Tayland bangkok

Çok canlı ve renklerin buluştuğu bir kenttir. Bir çok keşfedilecek yeri vardır. Burada budizm hakkında bilgi öğrenebilirsiniz. Çok güvenilir bir yerde ufak tefek istisnai durum vardır.

İzlanda reykjavik

Modern ve kültürün olduğu bir şehirdir. Bir çok sizi cezbedirici mekan vardır. Termal kaplıcaların olduğu yerlerden birisidir. Şelaler, balinalar ve blue lagoon vardır.

Amerika san francisco

Ünlü köprülerinden birisi golden gate görebilirsiniz. Canlı müzik ve renkli kafeleri görebilirsiniz. Napa vadisinde hippilerin mekanı haight ashbury vakit geçirebilirsiniz. Burada alcatraz kaçış filminin sahneleri çekilmiştir.

Güney afrika johannesburg

Kültürel aktivitelerin olduğu önemli şehirlerden birisidir. Gece hayatı ve doğal güzellikleri oldukça meşhurdur. Carlton centre en üst katından şehire panoramik bir manzara ile ziyaret edebilirsiniz.

İsveç stockholm

14 adadan oluşan şehir tarihin modernizmle nasıl kavuştuğunu yansıtmaktadır. Nystekt strömmingvagnen balık yiyebilirsiniz. Gece hayatın da yeni kişilerle arkadaş olup tanışabilir çevrenizi genişletebilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik