Hindistan hakkında merak edilenler ve hindistan gezilecek yerleri

Hindistan uçak bileti fiyatları ortalama 250 € fiyat aralığında satılmaktadır. Hindistan bir haftalık tatil tek kişi her şey dahil 1250 € tatil yapabilirsiniz.

Hindistan hakkında merak edilenler ve hindistan gezilecek yerleri

Bir çok insan hindistan merak eder. Size deseler hindistan bedava ucuza gezmek eğlenmek istermisiniz diye acaba cevap olarak ne derdiniz. Hindistan bir kültür ve mistik havasıyla aklımızın bir köşesinde bir kaçamak ihtimal için duruyor.

Hindistan'da dünyanın 7 harikasından birisi olan aşkın eseri taj mahal hindistanın gezilmesi gereken yerler arasında bulunur. Hindistan'ın agra şehrinde 17. yüzyıldan beri bütün güzel iştihamı ve zarafetiyle durmaktadır. 

450 yıllık bir mimarı amber sarayı gidip bütün sıkıntılarınızdan biraz da olsa kurtulacaksınız. Kraliyet ailesinin yaşamış olduğu amber sarayı varmadan bile büyüleneceksiniz. Kalabalık içeresinde gezmek eğlenmek istiyorsanız şayet, gurudwara bangla sahib metro veya otobüs ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Plaj ortamı yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken, güneyde bulunan kerala uğrak mekanı olan goa gitmenizi öneririm.

Elefantastic gidin ve filleri görmeden ve resim çekinmeden gelmeyiniz. Jaipur bulunan parkta filleri görebilirsiniz. Hindistanı gezmeye gidenlerin yorumları konu altına bekliyoruz. Bizden yorumlarınızı esirgemeyin.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik