Monako monte carlo ve eze köyünü gezelim

Monako yolu üzerinde giderken parfüm fabrikalarından gelen mis kokuları, fransız rivierası yolu düşenlerin mutlaka uğraması gereken monako'nun prenses grace kelly ile beraber ünlenen romantik hikayesini ve jet sosyetinin uğrak yerlerinde monte carlo gösterişli dünyayı göreceksiniz.

Monako monte carlo ve eze köyünü gezelim

Şirin bir kasaba isteyenler eze köyü fransanın güney sahilleri tepeden görebileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Kartal yuvası olarak bilinmektedir. Orta çay esitini bu köyden görebilirsiniz. Daracık sımsıcak sokaklarını keyifli kafeleri ve sevdiklerinize hediyelik eşya alacaksınız tam yerine geldiniz demektedir. Yeni evlidiyseniz eze köyünü size önerebilirim.

Eze köyünün girişinde galimard parfümleri 1747 yapılmıştır. Bu parfüm müzesini ücretsiz gezebilirsiniz. 

Doğal manzarası cennet misalı ve hiç ayrılmak istemediğiniz monako prensiliği zenginliği ile nam salmıştır. Akdeniz etkisi burada sanki antalya'yı anımsatıyor. Monako en güvenilir tatil mekanlarında birisi olarak bilinmektedir.

Lüks monte carlo lüks gece hayatı ve tatlı kaçamakların yeri olarak bilinmektedir. İhtişamı ve lüks tatil otelleri ile tatlini tadını çıkaracaksınız. Ferrari ve porche gibi pahalı arabaları görebilirsiniz. Yasuo beppu tasarımı yapılan japon bahçeleri gezeme şansına erişeceksiniz.

Monaka grand prix yani grand prix de monaco sokakları yarış pistine dönülmüştür. Dar sokaklarda formula 1 arabası kullanmayı seven için ideal bir yerdir. Konako efsane prensesi grace kelly monako prensi rainer ile evledikten sonra sinema kariyerini bırakmıştır. Bu aşk herkesin gösterdiği bir olay haline gelmiştir. 

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik