Nivea visage q10 plus kırışık karşıtı bakım serisi fiyatı ve gece gündüz kremi

Nivea visage Q10 kırışık karşıtı kremi yaşın ilerlemesi ve cildin iyi bakılmaması sonucu kırışıklık problemi yaşanır. Kırışıklıklar yaşınız ilerlediğinden dolayı daha çok belirgin olur. Nivea visage q10 plus kullandığınız bunlardan kurtulacaksınız.

Nivea visage q10 plus kırışık karşıtı bakım serisi fiyatı ve gece gündüz kremi

Nivea visage Q10 Plus gece kremi

Keratin ve Q10 içeren nivea visage gece kremi cildininizin yapısını korumaktadır. Yaş ilerdikçe azalan aktif içerikler gece kremi ile bu sayede erken yaşlanmadan kurtulacaksınız.

Kırışıklar ile sürüldüğü ilk günden itibaren savaşmaya başlamaktadır. Cildinizin yenilmesini sağlar. Gece boyunca nemlenmesini sağlamaktadır. Cildinizde eksilen Q10 ve keratin seviyesinin artması yardımcı olmaktadır. Cildinizde oluşan kırışıklarla gece boyunca mücadele eder. Bu sayede gördüğünüz yaştan 10 yaş daha genç görünürsünüz.

Fiyatı 45 TL'dir

Nivea visage Q10 plus gündüz kremi fiyatı

Nivea visage gündüz kremi gece kremi gibi cilt yapısını tüm gün boyunca onarır ve kırışıklıkların önlenmesini sağlamaktadır. İçeresinde tam 15 faktör koruyucu bulunan gündüz kremi güneşten oluşan kırışıklıklarda önlenmesini iyi gelir. Cildin keratin  ve Q10 seviyesini artırmaktadır. Cildinizi sabah uyandığınızda tonikle temizleyiniz. Kırışıklık kremini sürünüz. Fiyatı 35 TL'dir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik