Dead sea spa magik ürünleri

Dead sea spa magik ürünleri dermatolojik olarak testlerden geçmiştir. Cildinizin gün boyu ihtiyacı olan nemi fazlası ile karşılamaktadır.

Dead sea spa magik ürünleri

Dead sea spa magik ürünlerin faydaları özellikleri etkileri nelerdir

Dead sea spa magik siyah çamur sabunu fiyatı

Cilt temizleme köpüğü olarak bilinmektedir. Cildinizdeki kirleri ve ölü deriyi temizler. Masaj yaparak cildinize sürmenizi öneririm. Siyah çamur fiyatı 33 TL satılmaktadır.

Dead sea spa magik skin softener cilt yumuşatıcı

Cilt yumuşatıcı ürün ile kurumuş olan cildiniz uzun süre nem ihtiyacını fazlası ile karşılarsınız. İnce çizgi ve kırışıklar bu sayede azalmış olur. Gün içeresinde 3 defa uygulayabilirsiniz. Ürün satış fiyatı 70 TL

Dead sea spa magik mineral şampuan

İçeresinde katkı maddesi barındırmaz. Saçlarınızı besler ve canlı gözükmesini sağlar. Kullandıktan sonra saçlarınızı bol su ile yıkayınız. 20 TL satılmaktadır.

Dead sea spa magik vücut ovalama tuzu

Kuru ciltler için harika peeling etkisi yaratır. Cildiniz bu sayede ipeksi dokunuş etkisi his edersiniz. Ölü derileri yok eder ve gözenekleri açar. Vücut ovalama tuzu satış fiyatı 20 TL'dir

Dead sea spa magik sivilce kurutucu jel fiyatı

Cildinizdeki sivilce ve siyah lekeleri temizleme için birebirdir. Gün boyu 3 defa kullanabilirsiniz. 43 TL satılmaktadır.

Dead sea spa magik gece kremi

Gece yatmadan 30 dakika önce sürünüz. Cildinizdeki ince kırışıkları yok eder. Size sabah uyandığınızda dinlenmiş yüz ifadesi sunar. Satış fiyatı 70 TL'dir

Dead sea spa magik güneş koruyucu krem fiyatı

50 faktör güneş koruyucu krem cildinizi yazın plajlarda kızgın güneş yanıklarına ve ışınlarına karşı korumaktadır. Cildinize doğrudan gelen ışınların önüne kalkan olur. Deniz suyundan etkilenmemektedir. Güneş koruyucu krem satış fiyatı 125 TL'dir.

Dead sea spa magik ürünleri kullananların yorumlarını konu altına bekliyoruz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik