ikbal gürpınar kil maskesi

İkbal Gürpınar kil maskesi ile cildinizin dış tabakası gözeneklerde yer alan kirlerden arındırılırken cilt altındaki yağlı dokuda normale dönüş sağlamaktadır.

ikbal gürpınar kil maskesi

İkbal Gürpınar kil maskesi içeriği

Secret age kil maskesi olarak isimlendirilen kil maskesi değerli maden içeriklerden oluşmaktadır. Kil maskesinin içeresinde magnezyum, çinko, demir, potasyum ve kalsiyum gibi mineraller bulunmaktadır. 

İkbal Gürpınar kil maskesinin yüze faydaları etkileri

Yüz için kullandığınız zaman gözeneklerin açılmasını sağlar. ve peeling işlevi görmektedir. Kırışıklıkların açılmasını sağlamaktadır. Siyah noktaya bağlı olarak sivilcelerin giderilmesi üzerinde etkilidir. Akne lekelerini de düzenli olarak kullanılmaktadır.

İkbal Gürpınar kil maskesi nasıl kullanılır

Yüzünüze uygulamak istediğinizde uygulayacağınız bölgeyi temizler. Cildinize kullandıktan sonra 20 dakika kadar bekleyin. Cildiniz kuru ise 15 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Ilık su ile bolca yıkayınız. 

İkbal Gürpınar kil maskesinin vücuda yararları faydaları etkileri

Kil maskesi ile vücudunuza sürdüğünüzde selülitlerden ve yağ tabakasını harekete geçirmektedir. Selülit oluşumunu azaltmaktadır. Vücudun daha yumuşak ve kadifemsi bir dokunuş sunar. Göğüslerinizde kullanırsanız dikleştirir ve sıkılaşmasını sağlar.

İkbal Gürpınar kil maskesi vücutta kullanımı

Kil maskesini vücudunuza uygulamak istediğinizde uygulamak istediğiniz bölgeyi temizleme işlemi yapın ve maskeyi sürün. 30 dakika sonra ılık suyla durulayın.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik