Cilt kırışıklıkları için frotoks tedavisi

Cilt kırışıklık kremi kırışıklarla ilgili çıkan kremler ürünlerden yeni yeni popüler olmaya başlayan oldukça ilgi gösteren frotoks tekniği ile cildinize bakım yapabilirsiniz.

Cilt kırışıklıkları için frotoks tedavisi

Botoks bayanlar sonra zamanlarda oldukça fazla şekilde tercih edilmektedir. Şaşılık tedavi ile adını duyuran botoks sonralarında estetik alanına da girmiş ve kişiler üzerinde inanılmaz bir hızlı şekilde etki sağlamıştır. Hareketli kasların bir süreliğine durmasını sağlayan botoks işlemi kırışıklık ve mimiklerden oluşan bozukların en aza indirmek için düzgün görünmesini sağlamaktadır.

Frotoks nedir ne işe yarar

Botokstan farklı olarak zehir enjekte edilerek yapılan kişilerin ihtiyaç duyduğu en sağlıklı yöntemler arasında yer. Frotoks yaptıran kişiye enjekte yapılan sıvının adı azottur. Bu azot ile kırışıkların sebebi olan kaslar kontrol altına alınmaktadır. Frotoks ne kadar etkilidir diye soracak olursanız 120 gün kadar sürer.

Frotoks cildin hangi bölgelerinde işe yarar

Cilt kırışıkları ve sizi genç göstermek için yapılan bir işlemdir. Ağrı olan bölgelere yapılmaktadır. Örnek verecek olursak futbolcların saha da oyun oynarken sert darbe alması sonucu anlık yapılan müdahaledir. Yani cildinizde oluşan ağrılara şoklama işlemi yapmış olursunuz.

Botoks ve frotoks arasında fark nedir

Frotoks ve botoks karşılaştığı ve ayrımını sağladığı diğer bir etken ise frotoks uygulandığı zaman sonuçlarını size göstermektedir. Botoksun sonucunu 3 gün gibi bir sürede görebilirsiniz.

Önemli Not: Frotoks uygulanması daha tam olarak güzellik merkezlerinde uygulanmaya başlanmadı ama deneme sonuçları tamamen bittiğinde bayanların en çok yaptıracağı cilt bakım işlemleri arasında yer alacaktır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik