Sinameki kürü ile saç uzatma

Sinameki maskesi ile saç uzatma nasıl yapılır. Bayanların ilk önce kendilerine değişiklik işlemini saçlarından başlarlar. Saçlarını kestiren bayanlar kısa süre sonra pişman olurlar.

Sinameki kürü ile saç uzatma

Bayanların kısa sürede saçlarını hızlı uzatmanın formülünü ararlar. Bayanların bir kısmıda hiç kestirmeden saçlarının uzamadıklarını ve kısa kaldıklarını söyler. Bakım ve yanlış saç taramanın sonuçları ihmal ederler. Saçlarınızın uzamasında taramanın, saç uçlarını kırmanın ne kadar etkisi varsa dışarıdan alınacak saça takviyenin de o kadar etkisi olmaktadır.

Sinameki kürü saçı kaç cm uzatır diye soracak olursanız. En fazla 3 ile 5 santim arasında uzatmaktadır.

Sinameki otu ile saç uzatma kürü

Malzemeleri

  • 1 tutam sinameki otu
  • 1 tane bemik ampul
  • 1 .ay kaşığı tatlı badem yağı
  • Ek olarak size kalmış 1 çay kaşığı menekşe yağı veya hint yağı ilave edebilirsiniz

Yapılışı ve kullanımı 1 çay bardağı kahve cezvesine suyu koyun sinameki içine atın demleyin. 10 dakika demlendikten sonra süzün ve çıkan suyun içeresinde diğer malzemeleri ilave edin ve saç köklerinize friksiyon yaparak karışımı iyice yedirin. Saç dipleriniz ısınıncaya kadar masaj yapmaya devam edin. Ortalama 1 saat saçınızda karışımı bekletin.

Sinameki kürünü hafta kaç defa kullanılmalı gibi bir soru soracak olursanız bir defa uygulamanız yeterli olacaktır. 60 günün sonunda 2 hafta 1 defa uygulayın. 

Sinameki kürünün saça faydaları saçlarınızı besler, hızlı uzamasını sağlar ve canlı parlak bir görüntü elde etmiş olursunuz. Sizi görenler direk olarak saçlarınıza odaklanacaktır.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik