Doğal yollar saç rengi nasıl açılır

Bayanlar ister günlük saç rengi farlı olsun işte bunlara doğal çözüm geldi günlük saç renginizi isterseniz açabileceksiniz.

Doğal yollar saç rengi nasıl açılır

Doğal yöntemlerle saç renginizi nasıl açıbilirsiniz basit ve masrafsız üstüne üstelik sağlık yöntemler.

Limon ile saç rengini açmak en çok kullanılan ve sonuç alınan tekniklerden birisi bu uygulmayı yaptığınız güneş alan kısımda olursanız daha çabuk etki gösterir bir tane parfüm şişesine 3 yemek kaşığı limon ve 3 su bardağı su ekleyin şişeyi iyice çalkalayın ve saçlarınıza püskürtün saçlarınız kuruduktan sonra güzel su ile yıkayın.

Papatya ile saç rengini açmak solmuş papatyaları toplayın bu sarı renkli saçlar için etkili oluyor 5 su bardağı suyu tencereye koyun sonra papatyaları ekleyin 15 dakika kaynatın sonra soğumasını bekleyin saçlarınıza uygulayın saçlar kuruduktan sonra yıkayın.

Bal ile sirke saçlarınızın rengini açın organik sirke 1 su bardağı su 2 yemek kaşığı sızma bal sızma zeytinyağı 1 yemek kaşığı kakule tarçında olabilir.

Tüm malzemeleri kabın içeresine karıştırın saçınıza hafifçe nemlendirkenten sonra karışımı saçınıza sürünüz havlu ile saçınızı sarın sonra sabah kadar bekletin sonra saçlarınızı yıkayın bu şekilde açmış olacaksınız.

C vitaminleri ilede saçlarınızın rengini açabilirsiniz eczanede satılan c vitamini tabletlerden alın 10 tanesini ezip şampuanla birlikte karıştırın şaçınıza karşımı uyguladıktan sonra 15 dakika bekletin ve sonra yıkayın saçlarınız cıvıl cıvıl olacaktır.

Sizinde önerebileceğiniz varsa konu altına yazınız.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik