20 lik diş ağrısı nasıl geçer ve ne iyi gelir

20'lik diş ağrısı nasıl geçer ve bitkisel yollarla tedavi var mı.? 20'lik diş ağrısı ne kadar sürer bir çok kişinin rahatsız olduğu konulardan birisidir.

20 lik diş ağrısı nasıl geçer ve ne iyi gelir

20 lik diş ağrısı nasıl tedavi edilir

Kişilerin sağ alt ile sol alt ve sağ üst ile sol üst kısımda bulunan 4 tane 20 lik diş bulunmaktadır. 15 yaşında sonra kişilerde çıkmaya başlar. 20 lik diş neden erken ağrımaya başlar. Bu dişler erken ağrır ve çürür, iltihap ve apse yapar. Uzman diş doktorları bu dişlerin erken çekilmesini önerir. 

20 lik diş ağrısı nasıl geçer

Dişlerinizin erken sürmesi veya geç sürmesi bununla beraber apse ve iltihap diş mantarı gibi nedenler olması. Eğer 20 lik dişiniz iyice çürümüşse uzman doktor bunu ameliyat alır. 

20 lik diş ağrısına bitkisel tedavi

Daha önceki diş ağrısı konularında belirtiğimiz gibi şifa kaynağı olan karanfil yağını veya karanfil tomurcuğunu kullanabilirsiniz. 17 yaşında isterseniz uzman bir doktora gidin 20 lik dişiniz ağrımasa dahil erkenden önleminizi almanızı öneririm. 20 lik diş ağrısına ne iyi gelir karanfil kullanabilirsiniz. Pamuğun üstüne karanfil yağını damlatın ve 20 lik dişinizin üzerine bastırın. Ilık suyla ağzınızı çalkayabilirsiniz.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik