Naturel saç boyaları markaları ve fiyatı ne kadar

Naturel saç boyaları içeresindeki bulunan maddeler tamamen organiktir. Saçlarınızın rengini doğal maddeleri kullanarak değiştirebilirsiniz.

Naturel saç boyaları markaları ve fiyatı ne kadar

Kaliteli naturel saç boyası markaları

Henna plus naturel saç boyasının içeriği

Renk seçeneği çok fazla olan tam doğal bitkisel naturel saç boyasıdır. PH 5.5 özelliği sayesinde saç derinize zarar vermez. Devamlı kullanan bayanlarda canlı ve parlak saçlara sahip olmuşlardır.

Henna plus saç boyası renkleri

Siyah, açık sarı, kızıl siyah, gümüş sarı, koyu kahve, espresso, koyu kahve bakır, orta kahve, mocha kahve, kestane, viyolet kahve, açık parlak kahve, indian yazı, kına kızıl, fındık kabuğu, tarçın, kızıl bakır ve daha fazlası...

Phyto color doğal bitkisel naturel saç boyası

İçeresinde amonyak bulunmayan istediğiniz renklere saçınızı boyayabilirsiniz. 6 hafta kadar saçlarınızda etkili görüntü sağlar.

Phyto color saç boyası renkleri açık sarı, sarı, çok açı sarı, açık kestane, kahve, siyah, kestane, açık dore sarı, açık dore bakır ve daha milyonlarca renk mevcuttur.

Logona organik saç boyası içeresinde hangi maddeler bulunur

Papatya, kına, sinameki, ceviz, kırmızı pancar gibi doğal bitkilerden yapılmaktadır. Gri saçlar üzerinde oldukça etkilidir. Kokusu yokturdur. Hiçbir kimyasal içermez.

Logona organik krem saç boyası renkleri kızıl sarı, bordo, bakır sarı, teak ağacı, fındık renkleri çok tutulmaktadır.

Logona organik toz saç boyası renkleri sahara, altın sarısı, ateş kırmızısı, kına kızılı, bordo, kestane, kızıl kahve, açık kahve, siyah ve koyu kahve renkleri ünlülerin tercih ettiği renkler arasındadır.

Sante doğal bitkisel organik saç boyası

Bitkisel özlerden oluşan sante saç boyası hiç bir kimyasal ve amonyak içermemektedir. 

Sante organik saç boyası renkleri alev kızılı, doğal kızıl, kızıl sarı, mahagoni kızılı, kestane kahverengi, terra, bronz, siyah ve fındık kabuğu en çok tercih edilen renkler arasında yer alır.

Naturel saç boyası fiyatı 7 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik