5 BİN OTELE ULAŞAN IHG 2017'DE TÜRKİYE'DE İKİ OTEL DAHA AÇACAK

Inter Continental Oteller Grubu, dünya çapında 5000. otelini açtı, Antalya ve İstanbul'da olmak üzere iki otel 2017'de iki otel daha açmayı planlıyor.

5 BİN OTELE ULAŞAN IHG 2017'DE TÜRKİYE'DE İKİ OTEL DAHA AÇACAK

          ABD merkezli uluslararası zincir oteller grubu InterContinental Hotels Group (IHG) Hotel Indigo Lower East Side New York ile dünyadaki 5000. otelini 12 Ocak itibariyle hizmete açtı. Dünya genelinde toplam 100 ülkede otelleri olan IHG Türkiye’de de Antalya ve İstanbul'da olmak üzere iki otel 2017'de iki otel daha açmayı planlıyor. 

 
 
New York’ta açılan otel, IHG ile Brack Capital Real Estate (BCRE) ortak teşebbüsü olup IHG’nin New York’taki üçüncü Hotel Indigo markası olma niteliğini taşıyor.
 
IHG CEO’su Richard Solomons, “Hotel Indigo Lower East Side New York ile birlikte 5000. otelini açmış olmak, IHG için inanılmaz bir dönüm noktası. Bu başarı, köklü ve yüksek kaliteli büyüme stratejimizin ve farklı konuk ihtiyaçlarına ve etkinliklerine cevap verecek segmentlere odaklanan markalarımızın gücünün bir göstergesidir” dedi.
 
 
Solomons, “Zaman içinde lider otel markaları portföyümüzü önemli segmentlerde genişleterek büyüdük. Bu, mal sahipleriyle kurduğumuz ilişkiler ve güçlü dijital platform ağımız ile birlikte, etkili performans istikrarımızın arkasındaki kilit etken olmaya devam ediyor. ‘5000 Kulüp’ hedefimize ulaşmamızı sağlayan son dönemdeki açılışlarımız, aynı zamanda marka portföyümüzün ve dünyanın en önemli büyüme pazarlarında varlığımızı güçlendirme kabiliyetimizin ardındaki ivmeyi de gözler önüne seriyor” şeklinde konuştu.
 
Türkiye’de 2017’de iki otel açılıyor
 
Türkiye’de açılması planlanan oteller arasında, Antalya’nın Lara bölgesinde 2017 yılı için öngörülen 140 odalı Holiday Inn bulunuyor. Ayrıca İstanbul’un Ataköy semtinde de 74 odalı Holiday Inn Express de 2017 içinde hizmete girecek. 

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik