2016/2017 Gelin Saçı Önerileri

2017 gelin saçı modelleri

2016/2017 Gelin Saçı Önerileri

 

 

2016 / 2017 Gelin saç modelleri yine çok iddialı. Bu sezon gelin saçlarında öne çıkan ayrıntı hemen hemen bütün modellerin oldukça gösterişli ve saçlarda aksesuar kullanılması. Aksesuarlar genelde iki farklı sınıf, çiçek işlemli olanlar ve taş işlemeliler. Gelinliğin modeline göre bu aksesuarlardan sadece birini kullanmanızı tavsiye ederiz. Gelinlik aldığınızda aldığınız yere bağlı olarak saç ve kol aksesuarları yanında bulunabilir. Yanında aksesuar gelmediyse fazla geç kalmadan temin etmelisiniz.

Gelinlik Saç Aksesuarları 2018

 

2016 /2017 Gelin Saç Modellerinde Aksesuar kullanmanın dışında geniş bukleler oldukça moda. Gelinlik modelinize göre bükleri arkadan ve yandan kullanabilirsiniz. Bir diğer öne çıkan  gelinlik saç modeli de farklı örgü saç stilleri. Sizde gelinliğinize göre, saçınıza ve cildinize göre kendinize uygun bir model seçebilirsiniz.

Örgü Gelin Saçı

Gelinlik Saç Seçiminde İpucu

Şayet  gelinliğinizin modeli prenses tarzında bir gelinlikse basık, küçük bir saç  modelini tercih ederseniz, yüz küçülecek ve böylece ortaya bir orantısızlık çıkacaktır. Bunun tam tersi de söz konusudur. Çok dar bir gelinliğimiz var ise kocaman bir gelin saçı yapmak veya kabarık bir gelin saçı yapmak,  alt tarafı daha küçük üst tarafı ise daha büyük gösterecektir.

Foto galerimizdeki birçok farklı modele göz atarak sizde kendinize uygun bir model seçebilirsiniz.

 
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik