Bu kışın en trend saç renkleri

Kış mevsimine hızlı bir giriş yaptığımız şu günlerde biraz değişikliğe ihtiyacı olanlar için siyahtan, kahveye, platinden, koyu diplere kadar sezonun saç renkleri trendlerini sizler için derledik.

Bu kışın en trend saç renkleri

Bu yaz saçlar dahil her yerde gördüğümüz rose gold, kışın da hayatımıza tatlı bir renk getirmek için bizimle. Son zamanlarda Kylie Jener ve Hillary Duff da bu modaya uyanlar arasında. Bizim favorimiz ise kesinlikle Sienna Miller. 

Kimileri için her daim favori olan platin, bu sezon da bizi yalnız bırakmıyor. Gümüşten beyaza her tonuyla kış günlerine uyum sağlıyor.

Her daim gösterişli, her daim asil. Doğal cazibesiyle her geçen gün daha fazla ünlünün denediği siyah, kışa en çok yakışan renklerden biri.

Yazdan vazgeçmek istemeyenler için ideal olan bu balyajlar doğal ve şık bir görünüm sunuyor. Pek çok ünlünün kullandığı bu saçlara kışın da bir şans verin. 

Kış aylarıyla muhteşem bir uyum sağlayan kahve tonlarından, bu sezon özellikle çikolata kahvesi kendini gösteriyor. Hollywood’da pek çok ünlünün favorisi olan bu tonlar, yaşınızı olduğundan küçük de gösteriyor.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik