2017'de Bu 2 Burç u Neler Bekliyor?

Yeni bir yıl yeni umutlar... 2017'ye gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı. Tüm hafta boyunca sürecek yazı dizisinde ilk olarak Koç, Boğa ve İkizler'i 2017'de neler bekliyor öğreniyoruz. Hafta boyunca 2017 burç yorumlarını buseterim.com.tr'den takip edebilirsiniz.

2017'de Bu 2 Burç u Neler Bekliyor?

Yaratıcılık, aşk, romantizm, zevk aldığınız konular, çocuklar ve hobilerinizle ilgili  konularda aynı zamanda sosyal projeler, arkadaşlarınız ve grup aktivitelerinde bir tamamlanma sonlanma yaşayabilirsiniz. 5 Mart- 17 Nisan arası Venüs geri harekette olacak, ikili ilişkiler açısından durağan bir dönem, dengede kalmaya özen göstermeli ve alacağınız önemli kararları bu tarihten önce veya sonraya bırakmalısınız.

Eğitim ve öğrenim konularında iyi bir yıl. Koşuşturmalar artıyor bu sene. İş ve para açısından verimli bir sene. Ortaklık yapılmamalı yalnız. Evlilik ve ciddi ilişki Ekim’den sonraya kalmalı. Arkadaşlarınız konusunda yaralanmalar olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Seyahatler için uygun bir yıl. Bu yıl meydana gelecek olan tutulmalar genel anlamda sizin iş, kariyer ve ev hanenizi etkiliyor olacak. 

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik