Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtuluruz

Bir kadın için epilasyon çok önemlidir.

Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtuluruz

Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Bacaklar dahil olmak üzere kapalı olan bölgeler bir şekilde örtülebiliyor. Ancak yüz bölgesindeki tüyler maalesef giderilmesi gereken en önemli bölgelerden bir tanesidir.

Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Yüz bölgesinde bulunan tüyler zamanla erkeksi görünüme büründürür. Bu nedenle yüz bölgesindeki tüylerden kurtulmak için bir çok yönteme başvurmuşsunuzdur. Belki denediğiniz yöntemlerin bazılarında kısa süreli de olsa geçici çözümler üretmişsinizdir.

Ancak yüz bölgesindeki tüyler kısa süre sonra tekrar çıkmıştır. Bizim size anlatacağımız ve tariflerini vereceğimiz doğal maskeler sayesinde yüzdeki tüylerden tam anlamıyla kurtulacaksınız.

Ender Saraç’tan Yüzdeki Tüylere Kesin Çözüm

Sizlere tarifini vereceğimiz bu kür sayesinde sadece yüzünüzdeki tüylerden değil! Aynı zamanda bacak tüyleri , göbek tüyleri , kol tüyleri gibi vücudun çeşitli yerlerindeki tüylerinden kurtulabilirsiniz.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Kür Tarifi

  • Yumurta akı ( 1 adet )
  • Mısır unu ( 1 tatlı kaşığı )
  • Toz şeker ( 1 tatlı kaşığı )

Hazırlanışı : Yukarıdaki tüm malzemeleri cam bir kase içerisinde karıştırın. Karışım çamur kıvamını aldıktan sonra ve tamamen karıştığından emin olduktan sonra cildinize sürün ve masaj yapmaya başlayın. Burada dikkat etmeniz gereken cildinizi tahriş etmemektir.

Bu karışımı haftada 4 kere uygulamanız gerekmektedir. Kısa süre içerisinde yüzünüzdeki tüylerde azalmalar görecek ve zaman içerisinde de yüzünüzde hiç tüy kalmadığını göreceksiniz.

Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Kürler

Özellikle yüz bölgesinde oluşan tüyler için denemenizde yararı olan bu kürler , yüz bölgenizdeki tüylenmeleri doğal ve basit bir şekilde çözecektir. Tek dikkat edilmesi gereken nokta bu kürleri düzenli bir şekilde uygulamaktır.

Tüy Döken Kür Tarifi

Mısır unu , zerdeçal ve çok az miktarda suyu karıştırarak çamur kıvamına getirin. Sonrasında ise tüylerin olduğu bölgeye uygulayın ve 30 dakika kadar cildinizde bekletin. Sonrasında cildinizi temizleyin. Düzenli uygulamayı unutmayın. Bu arada zerdeçal cildinizde renk değişimi yapabilir bu nedenle endişelenmeyin bir kaç yıkamadan sonra bu sorunda kalmayacaktır.

Sizlere birde yüzdeki tüylerden kurtulmanız için açıklayıcı bir video paylaşmak istiyorum. Umarım sizlere yardımcı olur.

Yorumlar (0)


Yorum Yaz

guvenlik